Kosár

1989-ben alapított, évi 1,5 milliárd Ft forgalmú magyar tulajdonú számítás- és irodatechnikai nagykereskedés, Kelet- és Nyugat-Magyarország területére, értékesítő/partner kapcsolattartó munkatársat keres.

 Főbb feladatok:

  • folyamatos személyes kapcsolattartás a cég meglévő ügyfeleivel,
  • új partnerkapcsolatok létesítése, kezelése,
  • területi munka, adatgyűjtés, partnertalálkozók lebonyolítása,
  • napi megrendelések nyomon követése, igények gyors kezelése,
  • elemzések készítése megoldásokkal, stratégiai javaslatokkal,
  • ajánlatok, akciók előkészítése,
  • napi, heti és havi jelentések készítése,
  • folyamatos kapcsolattartás a cég kereskedelmi/logisztikai/beszerzési munkatársaival
  • esetenként ügyféltéri munkatársak helyettesítése

Elvárások:

  • pozitív beállítottság, energikusság, rugalmasság, megbízhatóság, önálló, felelősségteljes pontos munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség, rugalmas, megnyerő személyiség,
  • sikerorientált, kezdeményező hozzáállás,
  • megszerzett értékesítői gyakorlat, IT termékek ismerete,
  • irodai programok erős felhasználói szintű ismerete,
  • előnyt jelent a B2B területen szerzett értékesítési gyakorlat,
  • minimum középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,

 Amit kínálunk:

  • stabil munkaadói háttér,
  • alapbéren felül teljesítményalapú bérkiegészítés, caffeteria,
  • fiatal, összeszokott lendületes csapat,
  • teljes munkaidős foglalkoztatás,
  • azonnali kezdési lehetőség,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el jelentkezését (kísérőlevél, magyar nyelvű önéletrajz) fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre:

 allas@fotocopy.hu

Utoljára megtekintve