Termékek

28 éve alapított cégünk, szekszárdi telephelyére, értékesítési asszisztens munkatársat keres.

Elvárások:

  • rugalmasság, energikusság, pozitív beállítottság, megbízhatóság, önálló, felelősségteljes pontos munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség és terhelhetőség,
  • Vállalatirányítási és egyéb irodai programok (Excel, Word) erős felhasználói szintű ismerete,
  • IT és irodatechnikai termékek ismerete,
  • értékesítői gyakorlat feltétel,
  • előnyt jelent a hasonló területen szerzett kereskedelmi, vagy műszaki gyakorlat,
  • minimum középfokú végzettség,

 Feladatok:

  • folyamatos kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, ajánlatok készítése,
  • napi megrendelések nyomon követése, kezelése
  • elemzések készítése megoldásokkal, stratégiai javaslatokkal, jelentések készítése,
  • folyamatos kapcsolattartás a cég kereskedelmi/logisztikai/beszerzési munkatársaival
  • ügyféltéri értékesítés, pénztárkezelés

 Amit kínálunk:

  • teljesítmény arányos fizetés, és egyéb juttatások,
  • teljes munkaidős foglalkoztatás,
  • igényes munkahely,
  • szakértő, lendületes munkatársak,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el pályázatát (kísérőlevél, magyar nyelvű önéletrajz) fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre:

allas@fotocopy.hu