English
Vásárláshoz kérjük,
lépjen be!

27 éve alapított cégünk, szekszárdi telephelyére, raktáros munkatársat keres.

Elvárások:

  • pontos, gyors munkavégzés, terhelhetőség,
  • rugalmas, energikus, pozitív beállítottság, megbízhatóság, önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Minimum 1 év vonalkódos raktározásban szerzett raktárosi gyakorlat feltétel,
  • Vállalatirányítási és egyéb irodai programok (MS Office) erős felhasználói szintű ismerete,
  • minimum középfokú végzettség,
  • erkölcsi bizonyítvány,

 Feladatok:

  • raktári megrendelések gyors, pontos összekészítése,
  • beérkező szállítmányok átvétele, számítógépes bevételezése, helykódra pakolása,
  • raktártér takarítása,
  • termékek szavatossági idejének ellenőrzése,
  • leltározás,

 Amit kínálunk:

  • napi 8 órás főállású munkaviszony,
  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások,
  • megfelelő munkakörülmények,
  • fiatal, lendületes csapat,

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el pályázatát (motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz, referencia levél) a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre:

logisztika@fotocopy.hu

Fotocopy Hírlevelek
Hírleveleink regisztrált felhasználóink számára elérhetők!